Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Strona nie wyświetla się poprawnie w tej wersji przeglądarki. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, prosimy zaktualizować swoją przeglądarkę. Zaktualizuj

KONTAKT


Centrala Grupy Polmlek

ul. Warszawska 27
06-100 Pułtusk






Sekretariat

tel.: 23 692 41 13
fax: 23 692 41 14
e-mail: sekretariat@polmlek.com
Serwis Konsumenta: kontakt@polmlek.com

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
bok.soki@fortuna.com.pl     

   

SPEC. DS. OBSŁUGI KLIENTA
Wojciechowska Renata
e-mail:
renata.wojciechowska@fortuna.com.pl   
kom.: +48 438 253 841

SPEC. DS. OBSŁUGI KLIENTA
Małgorzata Sójka
e-mail:
malgorzata.sojka@fortuna.com.pl 
kom.: +48 695 771 944

SPEC. DS. OBSŁUGI KLIENTA
Ewa Kopciuch
e-mail:
ewa.kopciuch@fortuna.com.pl 
kom.: +48 600 304 913

SPEC. DS. OBSŁUGI KLIENTA
Iwona Smejda
e-mail:
iwona.smejda@fortuna.com.pl 
kom.: +48 695 660 103 

   
Aby zobaczyć mapę musisz uruchomić stronę w wyższej rozdzielczości
MAKROREGION ZACHÓD
MAKROREGION WSCHÓD

WYBIERZ REGION

Wybierz region na mapie

KANAŁ NOWOCZESNY

Dyrektor Sprzedaży ds. Rynku Nowoczesnego
GRZEGORZ DZIĘCIOŁ
kom.: +48 695 475 057
e-mail: grzegorz.dzieciol@fortuna.com.pl

 

 

 

MARKI WŁASNE

Dyrektor ds. Marek Własnych
KATARZYNA LEFANOWICZ
kom.: +48 695 660 292
e-mail: katarzyna.lefanowicz@fortuna.com.pl

 
   
Dyrektor Sprzedaży ds. Rynku HoReCa
Monika Górna
kom.: +48 668 121 141
e-mail: monika.gorna@fortuna.com.pl
       
Region 1
KRH Rafał Mikołajczak
kom.: +48 694 475 035 
e-mail: rafal.mikolajczak@fortuna.com.pl
Region 2
KRH Dawid Cheliński
kom.: +48 668 872 601 
e-mail: d.chelinski@polmlek.com
Region 3
KRH Jacek Łysień
kom.: +48 795 535 743
e-mail: j.lysien@polmlek.com
Region 4
KRH Daniel Jaworski
kom.: +48 600 304 879
e-mail: daniel.jaworski@fortuna.com.pl
       
Region 5
KRH Grzegorz Pyckowski
kom.: +48 694 475 036
e-maile: grzegorz.pyckowski@fortuna.com.pl
Region 6
KRH Michał Szpak
kom.: +48 725 012 957
e-maile: michal.szpak@fortuna.com.pl
Region 7
KOOR Tadeusz Olszewski
kom.: +48 601 666 061
e-mail: t.olszewski@polmlek.com
 

DYREKTOR EKSPORTU

POLSKI / ENGLISH / GERMAN
GRZEGORZ DZIOCHA
kom.: +48 606 696 047
fax: +48 23 682 10 79
e-mail: grzegorz.dziocha@fortuna.com.pl  

 

 

   

POLSKI / RUSSIAN
LUDMIŁA RADZIWONKA
kom.: +48 795 535 741
fax: +48 23 682 10 79
e-mail: l.radziwonka@polmlek.com

 

 

POLSKI / ENGLISH / GERMAN
MICHAŁ SZOLC
kom.: +48 728 877 503
fax: +48 23 682 10 79
e-mail: m.szolc@polmlek.com

 

 

POLSKI / ENGLISH
TADEUSZ ZALESKI
kom.: +48 728 460 972
fax: +48 23 682 10 79
e-mail: t.zaleski@polmlek.com

 

 

POLSKI / RUSSIAN
INNA LENIARSKI
Asystentka ds. Obsługi Klientów Eksportowych
kom.: +48 694 475 043
e-mail: inna.leniarski@fortuna.com.pl 

 

 

POLSKI / ENGLISH
DARIA BOGORODŹ
kom.: +48 693 540 342
fax: +48 94 354 91 01
e-mail: d.bogorodz@polmlek.com

 

 

POLSKI / ENGLISH / RUSSIAN
MARIOLA WASILEWSKA
kom.: +48 605 051 546
e-mail: mariola.wasilewska@fortuna.com.pl

 

 

 

POLSKI / ENGLISH
MARTA GÓRECKA
kom.: +48 695 771 953
e-mail: marta.gorecka@fortuna.com.pl 

   

Dyrektor Marketingu

Marta Tomaszewska
marta.tomaszewska@fortuna.com.pl 

 

Dział Marketingu

Izabela Cichocka
kom.: +48 725 012 722
e-mail: marketing@polmlek.com

Główny Specjalista ds. Skupu
Aneta Krata
tel: +48 438 253 835
e-mail: aneta.krata@fortuna.com.pl
 
   


Centrala Grupy POLMLEK

ul. Warszawska 27
06-100 Pułtusk

tel.: 23 692 41 13
fax: 23 692 41 14
e-mail: sekretariat@polmlek.com


Zakład Produkcyjny Fortuna Sp. z o.o.

Tymienice 88
98-220 Zduńska Wola

tel.: +48 43 825 38 00
e-mail: sekretariat@fortuna.com.pl

 

Dyrektor ds. Logistyki Grupa Polmlek
Jacek Raj
kom.: +48 604 549 293
e-mail: jacek.raj@fortuna.com.pl 

Dyrektor ds. Zakupów Grupa Polmlek
Mariusz Krawczyński
kom.: +48 606 991 200
e-mail: m.krawczynski@polmlek.com 

Kierownik Działu Personalnego Grupa Polmlek
Piotr Tuchowski
kom.: +48 728 481 300
e-mail: piotr.tuchowski@fortuna.com.pl 

Formularz kontaktowy



Zakład Produkcyjny Fortuna Sp. z o.o.
Tymienice 88
98-220 Zduńska Wola

tel.: +48 43 825 38 00
sekretariat@fortuna.com.pl


Centrala Grupy POLMLEK
ul. Warszawska 27
06-100 Pułtusk

tel.: 23 692 41 13
fax: 23 692 41 14
sekretariat@polmlek.com

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.