Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Strona nie wyświetla się poprawnie w tej wersji przeglądarki. Aby zapewnić większe bezpieczeństwo, wygodę i komfort użytkowania w tej witrynie, prosimy zaktualizować swoją przeglądarkę. Zaktualizuj

AKTUALNOŚCI

25 V 2017

GWIAZDY PRZEJMUJĄ INSTAGRAM FORTUNY

Raz w tygodniu, na cały dzień, wybrana gwiazda przejmuje profil @fortuna_polska na Instagramie.

 

W ramach trwającej kampanii wizerunkowej ,,DBAJ O SIEBIE! TO PROSTE!’’, Fortuna stworzyła na swoim Instagramie cotygodniowy cykl spotkań z gwiazdami.

Raz w tygodniu, wybrana osoba, przejmuje konto @fortuna_polska i publikuje na nim: zdjęcia, filmy oraz relacje na żywo. Pozwalając tym samym na śledzenie swoich losów w czasie rzeczywistym. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na to, że w codziennym pośpiechu i natłoku obowiązków, w łatwy i szybki sposób możemy zrobić coś pożytecznego dla swojego organizmu. Wystarczy wypić jedną szklankę soku Fortuna, by uzupełnić jedną z pięciu zalecanych dziennych porcji warzyw i owoców. Czy jest zatem prostszy sposób na dbanie o siebie?

 

Profil Instagram @fortuna_polska do tej pory przejęli: Anna Starmach, Barbara Kurdej-Szatan, Mariola Bojarska-Ferenc i Filip Bobek.

 

Kto będzie następny?

 

Zapraszamy do śledzenia  profilu Fortuny na Instagramie, @fortuna_polska i przyłączenia się do wspólnej zabawy z gwiazdami! 

 

   www.instagram.com/fortuna_polska/

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.